Muži

Týmová fotka 2019

Tým mužů hraje pravidelně regionálná přebor mužů již od vzniku klubu v roce 2018. Kromě toho se tým každoročně účastní turnaje O pohár starosty Kuchařovic.

Tým si pro své domácí zápasy pronajímá hřiště v Eagles Parku, baseballovém areálu Eagles Praha.

Tým pravidelně trénuje v neděli od 18:00 do 20:00 v prostorách baseballového areálu SaBaT Praha na Troje.

Aktuální statistiky týmu ve formátu PDF jsou k dispozici zde.


Týmový kalendář
Datum a čas
Místo
Událost
 
06.04.2022 17:00
Krč
Eagles Praha B vs. Céčko Praha
21:1
11.04.2022 17:00
Krč
Fulleros de la Habana vs. Céčko Praha
12:7
20.04.2022 17:30
Roudnice
Rakovník Red Crayfish vs. Céčko Praha
3:2
27.04.2022 17:30
Krč
Céčko Praha vs. Old Boys Praha
0:2
29.04.2022 19:00
Choceň
Céčko Praha vs. Orli Choceň
02.05.2022 17:30
Krč
Céčko Praha vs. Kotlářka Praha B
1:18
11.05.2022 17:30
Krč
Céčko Praha vs. SaBaT Praha B
3:15
18.05.2022 18:00
Kladno
Miners Kladno vs. Céčko Praha
14:4
23.05.2022 18:00
Tempo
Late Harvest vs. Céčko Praha
9:17
06.06.2022 18:00
Krč
Céčko Praha vs. Rakovník Red Crayfish
4:8
13.06.2022 18:00
Krč
Céčko Praha vs. Fulleros de la Habana
19:21
29.06.2022 18:00
Krč
Céčko Praha vs. Eagles Praha B
odl.
11.07.2022 18:00
Vypich
Kotlářka Praha B vs. Céčko Praha
odl.
29.07.2022 - 31.07.2022
Ostrava
MČR veteránů 40+
5.-6. místo
29.08.2022 18:00
Troja
SaBaT Praha B vs. Céčko Praha
13:2
10.09.2022 13:00
Domažlice
Céčko Praha vs. Wolfs Domažlice
11:9
10.09.2022 15:30
Domažlice
Wolfs Domažlice vs. Céčko Praha
11:6
14.09.2022 17:30
Krč
Céčko Praha vs. Miners Kladno
odl.
21.09.2022 17:00
Krč
Céčko Praha vs. Late Harvest
3:6
26.09.2022 17:00
Krč
Old Boys Praha vs. Céčko Praha
08.10.2022 - 09.10.2022
Kuchařovice
O Pohár starosty Kuchařovic

Soupiska
0
Josef Tolar
1981
OF
2
Ken Bodnar
1974
Util
5
Aleš Kutík
1980
C, OF, 3B
6
Martin Smékal
1987
2B, P
7
Marek Šafrata
1987
OF
11
David Vojtíšek
1986
C, OF
14
Radek Procházka
1975
P, IF
19
Alex Ronn
1990
3B, OF, P
35
Ladislav Mareček
1982
OF
47
Petr Soukal
1971
1B, OF
48
Petr Valenta
1974
1B, P, OF
49
Michal Hanuš
1973
1B, P, OF
59
Jan Pokorný
2002
1B, OF, P
72
Radek Brzobohatý
1988
OF
74
Martin Hochel
1986
OF
76
Jan Čížek
1976
P, IF
81
Tomáš Fuks
1981
2B, 3B
87
Hynek Polák
1977
OF

Realizační tým
49
Michal Hanuš
1973
trenér
76
Jan Čížek
1976
manažer