Historie

Baseballový klub Céčko Praha byl založen 10.ledna 2018 v restaurantu Demínka. Klub vychází z týmu Tempo Titans Praha C, jež byl součástí baseballového klubu Tempo Titans Praha více než 15 let.

2019

Ve své druhé sezóně se opět účastníme regionálního přeboru mužů, pořádáme další ročník mezinárodního turnaje PRAGUE INTERNATIONAL BASEBALL CUP a účastníme se turnaje ve Znojmě.
V regionálním přeboru mužů jsme odehráli velice špatnou základní část, když se nám nepodařilo ani jednou zvítězit. Postoupili jsme do spodního pavouka play-off z posledního místa. V prvním zápase jsme nestačili na Tempo B a tak nás čekal poslední zápas soutěže o sedmé místo s Rakovníkem. V tomto zápase se nám konečně podařilo zvítězit a v regionálním přeboru končíme sedmí. Výsledky soutěže zde.
Na konci června jsme uspořádali již 14. ročník turnaje PRAGUE INTERNATIONAL BASEBALL CUP. Na Tempo přijelo celkem 6 týmů z toho 3 české a 3 „latinos“ týmy z celé Evropy. Ačkoliv jsme hráli dobrý baseball, nestačilo to na lepší než páté místo. Výsledky turnaje zde.
Na poslední akci sezóny, na turnaj do Znojma jsme odjeli ve velice okleštěné sestavě, ale torzu doplněnému hráči z dalších zúčastněných týmů se na turnaji dařilo a s jednou porážkou obsadilo 2. místo. Výsledky turnaje zde.

2018

Céčko absolvovalo v roce 2018 svojí první sezónu. V regionální přeboru jsme skončili osmí po základní části se třemi výhrami. V nadstavbě jsme nejprve nestačili na Tempo Titans B a zápas o 7. místo s týmem Kotlářka Praha B jsme také prohráli. Kromě regionálního přeboru jsme se zúčastnili i 1. jarního HR na Krči, kde jsme po 2 výhrách a jedné prohře brali páté místo. Domácí 13. ročník PRAGUE INTERNATIONAL BASEBALL CUP jsme opět vyhráli, letos naprosto bez zakolísání. Poslední akce sezóny, které jsme se zúčastnili byl turnaj ve Znojmě, zde po 2 výhrách a 2 prohrách končíme třetí.