Drtivý finiš přišel bohužel pozdě

Dnes jsem na Tempu přivítali loňského vítěze regionálního přeboru Old Boys Praha. Soupeře byla na rozdíl od nás plná lavička. Naši hráči jako by byli překvapeni, že můžeme hrát i v pondělí se sešli v počtu osmi hráčů. Zápas jsme tak začali s dvěma vnějšími polaři a jedním autem na místo devátého pálkaře. V prvních dvou směnách jsme inkasovali po každé třikrát, a ten třetí vnější polař skutečně chyběl.

Do páté směny v poli přišel devátý hráč a v této směně jsme se poprvé osmělili k prvnímu doběhu, to však již bylo skóre 8:1. Když soupeř v sedmé poodskočil na 10:1, obávali jsme se rozdílu. Na místo něj přišla naše ofenzivní smršť, kdy jsme v osmé a v deváté směně  doběhli vždy čtyřikrát. Bohužel to však nestačilo a zápas jsme prohráli těsně 9:10.

Kdybychom hráli od začátku v devíti, výhra nás nemohla minout, tak čekáme do dalšího zápasu na první vítězství v soutěži. Velkým pozitivem byl náš nadhoz a hlavně pole, které snad za celých devět směn nechybovalo.

Již nyní se můžeme těšit na následující pondělí, kdy opět na Tempu přivítáme od 18h zálohu SaBaTu. Přijďte nás povzbudit a dohnat nás k vítězství !

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *