Premiérovou sezónu končíme ve Znojmě

Premiérová sezóna Céčka je u konce. Poslední akcí byl tradiční turnaj O Pohár starosty Kuchařovic, který má několik posledních let klasické složení, domácí Aligátoři, brněnský Express, ostravští STB a my. Letos jsme do Znojma odjeli ve velice skromné sestavě a tak jsme si museli na naše zápasy hráče půjčovat.

Turnaj jsme začali v sobotu v 11h proti domácím Aligátorům. Zápas nám vyšel skvěle, výborně házel Honza Čížek a soupeře téměř k ničemu nepustil. Výsledek našeho prvního zápasu 4:1 v náš prospěch. Za další tři hodiny nás čekal soupeř nejsilnější Express Brno. Do zápasu jsme vstoupili velice dobře a po dvou směnách bylo skóre 1:0 pro Express. Ve třetí směně se do nás již Express pustil a doběhl pro sedm bodů, po jednom autu vyměnil na kopci Honzu pozdě přijezdivší Majk Hanuš. Do čtvrté směny jsme šli za stavu 8:0 pro Express a nám se v dohrávce podařilo zápas pěkně zdramatizovat. Šesti doběhy jsme zápas sice neotočili, ale velice zdramatizovali, nakonec prohra 6:8 s velice silným Expressem byl vizitkou našeho kvalitního výkonu. Poslední zápas nás čekal v neděli opět v 11h, nastoupili jsme už bez Radúze, jež měl bolestivě poraněná žebra a Honzy Čížka, který se po druhém sobotním zápasu vracel do Prahy. Zápas určila druhá směna, která nám poněkud utekla, soupeř doběhl sedmkrát. Nám se první doběh zadařil až v poslední směně, kdy jsme korigovali na konečných 1:7 z našeho pohledu. Celý zápas velice dobře odházel Petr Valenta.

V turnaji zvítězili opět Express Brno před STB Ostrava a námi. Domácí Aligátoři skončili čtvrtí. Velká škoda, že se turnaje nezúčastnilo více našich hráčů, neboť se hrál skvělý baseball za krásného počasí. Konec naší první sezóny pod názvem Céčko Praha se i přes nedostatek hráčů a třetí místo vydařil.

Kompletní výsledky turnaje naleznete (snad co nejdříve) zde.

Nyní čeká tým odpočinek, valná hromada klubu (v průběhu listopadu), kde budeme plánovat sezónu 2019.

Děkujeme všem příznivcům za jejich podporu v letošním roce a budeme se těšit na společně strávené chvíle na baseballu v roce 2019 !

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *