Konec dobrý, všechno dobré

Poslední zápas základní části nás čekal na Vypichu a soupeřem nám byl náš soused v tabulce Kotlářka Praha B. V tomto zápase se nerozhodovalo o umístění po základní části, přesto jsme do zápasu šli s tím, že chceme získat další vítězství do tabulky přeboru.

Do zápasu jsme vstoupili velice vlažně, velmi podobně jako v pondělí. Po dvou směnách jsme prohrávali 8:0, ve třetí směně jsme se poprvé nadechli a doběhli pro tři body.  V páté směně jsme přidali další dva a byli jsme soupeři na dostřel. Avšak v šesté směně opět zaúřadovala Kotlářka a dvěma doběhy nám trochu poodskočila. V poslední sedmé směně jsme se nadechli k neuvěřitelnému útoku a soupeře zavalili odpaly a doběhy. Zápas jsme otočili z 10:5 na 10:14 z pohledu domácích. V dohrávce sedmé směny za šera už soupeř nic nevymyslel a tak jsme se mohli radovat z výhry v posledním zápase základní části regionálního přeboru mužů.

Výsledky

Tým1234567RVýsledek
CEP003020914Win
KOTb350002010Loss

Nyní čekáme na soupeře v play-off o páté až osmé místo. Pravděpodobně to bude jeden z dvojice Tempo Titans Praha B a Miners Kladno. První zápasy by se měli odehrát již v následujícím týdnu a hraje se na dva vítězné zápasy.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *