Velice vlažný start po letní přestávce

Po skoro dvouměsíční přestávce nás v pondělí čekal první ze dvou odložených zápasů základní části regionálního přeboru. Soupeřem nám bylo Tempo Titans Praha B, které v minulém týdnu ztratilo možnost bojovat v horní části play-off o titul přeborníka regionu v baseballu mužů.

My jsme se bohužel sešli za pět minut šest v sedmi, osmý hráč nastoupil přímo do pole po prvním nadhozu zápasu a devátý hráč dorazil po druhé směně. A podle toho to také vypadalo. Soupeř naplno využíval našich chyb v poli a díky naprosto matné pálce jsme po dvou směnách prohrávali 0:6. Ve třetí směně nedal soupeř ani bod a nám se povedlo obsadit druhou a třetí metu, ale žádný bod pro nás z toho nevyšel. Titans přidávali až do šesté směny pravidelně body a nám se podařilo poprvé a naposledy skórovat v poslední hrané šesté směně, kdy jsme korigovali jen na 1:11 z pohledu domácího týmu, tedy nás.

Výsledky

Tým123456RVýsledek
TITb33030211Win
CEP0000011Loss

Tímto jsme ztratili byť teoretickou možnost skončit na jiném než osmém místě po základní části. Ve středu nás na Vypichu čeká poslední zápas základní části, s Kotlářkou Praha B, která už skončí po základní části na sedmém místě. Pak už budeme jen čekat na soupeře v play-off o páté až osmé místo.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *