Druhé vítězství v soutěži

Druhé vítězství v soutěži se nerodilo vůbec jednoduše. Vše už začalo před zápasem, neboť sehnat dostatek hráčů zkraje července není opravdu jednoduché. Zápas jsme proto odstartovali v osmi, jen se dvěma vnějšími polaři a hrozbou autu u devátého pálkaře. Jelikož jsme věděli, že devátý hráč je na cestě z práce, čekali jsme jen, kdy budeme mít plný počet hráčů.

Start do utkání jsme měli o mnoho horší než soupeř, a to i přesto že vnější polaři odváděli ve dvou skvělou práci. Po dvou směnách jsme prohrávali 0:5 a vypadalo to na rozdíl. Naštěstí s příchodem devátého hráče do pole a na pálku se karta pomalu a jistě začala otáčet. Ve třetí směně se nám na velice kvalitního nadhazovače soupeře podařilo doběhnout čtyřikrát a byli jsme na dostřel. A takto se zápas táhl až do svého konce, kdy se nám podařilo udržet pálkaře SaBaTu poslední dvě směny bez bodu a nám se podařilo doběhnout hned pětkrát. Ten poslední doběh po odpalu Davida Vojtíška v dohrávce deváté směny byl pro nás vítězný.

Výsledky

Tým123456789RVýsledek
SABb41011220011Loss
CEP00400304112Win

Skvěle celé utkání odházel Radúz a na centru Šáfi, který měl dle zápisu soupeře zahrál neuvěřitelných jedenáct autů ! Pálka se oproti minulým zápasům probudila a i proto jsme mohli být SaBaTu B důstojným soupeřem a nakonec jej i překvapit. Příští středu nás čeká odveta se stejným soupeřem na Troje a je nám jasné, že se na nás soupeř velice dobře připraví a v domácím prostředí bude v poněkud silnější sestavě.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *