Prohra rozdílem s Béčkem

Ve středu jsme odehráli druhý zápas regionálního přeboru. Soupeřem nám bylo Tempo Titans Praha B. Ačkoliv mělo dorazit na zápas dostatek hráčů, dopravní situace v Praze trochu zamíchala startující sestavou a tak jsme nastoupili s hráči, kteří mělo to štěstí a dorazili včas na Tempo. Na výsledku to bylo znát, neboť po dvou směnách jsme prohrávali 0:7. Pole pracovalo bez chyb, avšak projevila se naše loňská bolest, pálka. Ačkoliv se nám na pálce v posledních zápasech dařilo, ve středu to nebylo ono, nebyly jsme schopni kvalitně kontaktovat soupeřův nadhoz.

Výsledkem středečního zápasu byla prohra 11:1 po sedmé směně, která nás usadila na dně tabulky regionálního přeboru mužů.

Výsledky

Tým1234567RVýsledek
CEP00000011Loss
TITb430130011Win

Ve středu nás čeka, opět na Tempu, další zápas regionálního přeboru mužů, s dalšími silným celkem Old Boys, které se nám podařilo překvapit na turnaji PRVNÍ JARNÍ HOMERUN, kdy jsme zvítězili 12:2. Ve středu podobný scénář očekávat nemůžeme, a proto musíme jít do soupeře od začátku naplno a vydržet s tempem až do konce. Zápas začíná v 17h a rozhodovat jej budou duo Jaksch a Přibyl.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *