Pátí na jarním homerunu

O víkendu jsme se zúčastnili turnaje PRVNÍ JARNÍ HOMERUN na Krči. Kromě nás se turnaje zúčastnili i dalších pět našich soupeřů z regionálního přeboru. A ačkoliv regionální přebor již začal, pro náš tým to byla skvělá příprava, kdy jsme měli možnost vyzkoušet nové hráče a porovnat naší výkonnost s našimi soupeři v dlouhodobé soutěži.

V prvním zápase nás čekali Old Boys. Tým složený ze skvělých pálkařů na nás nastoupil s jiným nadhazovačem, než který jsme očekávali a nám se na něj a také na další vystřídavší nadhazovače Old Boys velice dařilo. A protože nás od druhé směny skvěle držel svými nadhozi Šváb, výsledekm byla naše výhra 12:2. Do dalšího zápasu jsme šli s jednou výraznou výhrou a skoro se již těšili na nedělní semifinálne a následný zápas o umístění. V dalším zápase nás čekali staří známí z Rakovníka. Na kopec na nás vyslali asi nejlepšího nadhazovače v celé regionální soutěži a my se na jeho velice rychlé a skvěle umísťované nadhozy vůbec nechytali. A protože rakovničtí byli při chuti i na pálce, skončil tento zápas pro nás velice tragicky, prohrou 0:19. Tím se naše šance na postup do semifinále opět snížili. S vírou ve vítězství Rakovníka nad Old Boys jsme se posadili na tribunu, abychom sledovali tento zápas. Old Boys hráli oproti ránu jak vyměnění, stejně tak i Rakovník a protože Old Boys výrazně zvítězili v tomto zápase nad Rakovníkem, zbylo na nás v základní skupině poslední místo a v neděli zápas o páté místo.

V neděli nás čekala v posledním našem zápase turnaje Kotlářka Praha B. Kluci nebyly na turnaji v úplně nejsilnějším složení a to asi také rozhodlo o tom, že právě oni byli našimi soupeři v boji o předposlední místo. Do zápase jsme vlétli naprosto skvěle a vytvořili si velice slibný náskok. Do konce zápasu jsme o náskok téměř přišli, ale nejtěsnější vítězství 9:8 jsme nakonec uhájili a na turnaji jsme skončili pátí s dvěma výhrami a jednou prohrou.

Velice pozitivní byla z naší strány pálka, až na zápas s Rakovníkem, kdy jsme byli opravdu bezzubí. Dalším velkým pozitivem byl skvělý nadhoz Švába, jehož hostovačku snad už dotáhneme do cíle, abychom vyplnili snad jedinou velkou mezeru v našem line upu. Velice dobrá byla i účas hráčů, protože poslední zápasy jsme hráli tak, že jsme si museli půjčovat hráče. Turnaj splnil svůj účel, skvěle jsme si zahráli a snad se pořádně připravili na sezónu 2018 !

Vítězem turnaje se stal SaBaT, jež nastupoval s mnoha hráči A týmu, pro než byl tento turnaj přípravou na prvoligovou sezónu 2018. SaBaT si ve finále poradil s Rakovníkem 10:5. Kompletní výsledkový servis je k dispozici na stránkách turnaje zde.

Další, tentokrát již soutěžní zápas nás čeká ve středu na Tempu od 17h, kde nás hostí Tempo Titans B, do začátku letošního roku ještě naši kluboví spoluhráči.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *