Nadějná premiéra nakonec nevyšla

Za krásného počasí a za docela plných tribun jsme v 17h odstartovali náš první zápas v sezóně a hlavně první zápas v tmavě modrých dresech se světle modrým nápisem PRAHA na prsou za nově vzniklý tým Céčko Praha. Ve druhém dugoutu na nás čekal velice silný tým Fulleros de la Habana, avšak v naší soutěži už není slabých soupeřů.

Začátek utkání patřil našemu týmu a naše pálky se velice dobře opírali do kvalitních nadhozů Matouše Procházky. Již po druhé směně jsme vedli na soupeři 4:1 a když jsme v dohrávce čtvrté směny šli do vedení 7:3, naše naděje na výhru byly docela vysoké. Soupeř však nesložil zbraně a v šesté směně snížil na rozdíl jen jednoho bodu. Konec zápasu nám bohužel nevyšel podle představ, v osmé směně jsme „inkasovali“ čtyřikrát a v poslední směně soupeř doběhl pro další tři body. Výsledek dnešního zápasu skončil 7:13 v náš neprospěch.

Nutno však podotknout, že jsme s Fulleros hráli vyrovnaný zápas a především se nám podařilo odehrát všech devět směn, za což patří dík nejen soupeři, ale i rozhodčím !

V našem týmu se dnes asi nejvíce dařilo na pálce čerstvé posile Filipu Procházkovi, který měl z pěti startů na pálce čtyři úspěšné odpaly, z nichž jeden byl homerun a jeden dvoumetový odpal. Homerun se podařilo odpálit také Karlu Zelenkovi. Nesmíme zapomenout i na čtyři hity Radka Procházky, který také skvěle odházel svých šest směn. Na to že šlo o první zápas sezóny, byl herní projev týmu skvělý, škoda jen posledních dvou směn, které otočili skóre v náš neprospěch.

Výsledky

Tým123456789RHEVýsledek
FUL10110304313141Win
CEP2203000007144Loss

Další zápasy nás čekají již v sobotu dopoledne v rámci připravného turnaje 1. JARNÍ HOMERUN.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *