První hrací týden

Dnes začal první hrací týden baseballové sezóny 2018, pro Céčko Praha premiérové sezóny. Baseballové dresy jsou již u prezidenta klubu, čepice jsou na cestě, hráčů je do hry dostatek, sezóna tak může začít.

Ve středu zažijeme premiéru Céčka proti Fulleros de la Habana, není to úplně jednoduchý soupeř na premiéru, ale v soutěži není příliš slabých soupeřů. Fulleros v loňské sezóně čtvrtí, ačkoliv se celou základní část pohybovali na předních příčkách. Fulleros jsou složeny z bývalých odchovanců Eagles Praha, kteří nedostali šanci, anebo nestáli o šanci hrát Extraligu. Soupisku pro letošní sezónu mají Fulleros dost širokou, 22 hráčů, takže uvidíme s kým na nás ve středu od 17h na Tempu vyrukují. Rozhodčími zápasu jsou Fanda Přibyl na domácí metě a Karel Jaksch na ostatních metách.

O víkendu nás čeká účast na turnaji PRVNÍ JARNÍ HOMERUN, turnaj byl v minulosti určen jako příprava pro Extraligové týmy, avšak pořadatel turnaje, který chtěl nejprve turnaj zrušil, změnil názor a nabídl přípravný turnaj týmům naší ligy. Ačkoliv již budeme mít odehrán jeden zápas v rámci regionální ligy, tento turnaj bereme jako skvělou přípravu na dalších třináct zápasů v regionálním přeboru mužů. Turnaj začíná v sobotu, kdy týmy odehrají zápasy v základních skupinách, neděle pak patří zápasů o umístění. Nás čeká v sobotu v 10:00 zápas s Rakovníkem a ve 12:00 s Old Boys.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *